המודל

מתן כלים לנשים בעלות יוזמה ובכך להפוך אותם לחלק מהותי בתהליך הצמיחה הכלכלית

הכלכלה בישראל, כבכל העולם, נשענת על עסקים קטנים כמנוע צמיחה מרכזי . ‘יוזמות עתיד’ פועלת  לשלב נשים בעלות יוזמה במנוע זה ובכך להפוך אותן לחלק מהותי בתהליך הצמיחה הכלכלית בארץ. העמותה נותנת ליזמיות אלו הזדמנות לשנות את חייהן בזכות הקמה או פיתוח של עסק משלהן ומייצרת את הפלטפורמה המלאה עבורן ליזום ולצאת לעצמאות כלכלית.

איך זה עובד?

לפני הכל, זה מתחיל ברעיון, בכישרון מיוחד או אפילו בפרויקט קטן שהתחלת בעצמך ואת רוצה לקחת אותו צעד אחד קדימה. בשלב הבא, אנו ניתן לך את כל הכלים והניסיון שאספנו במשך שנים, על מנת שתצליחי להקים את העסק שחלמת עליו, או כמובן, לפתח הלאה את העסק הקיים אל עבר עסק מצליח ומשגשג.
החל מהלוואות קטנות בתנאים מועדפים, דרך ליווי אישי מקצועי, ועד לאימון עסקי ממנטוריות ומנטורים מומחים בעלי ניסיון רב. כל מה שאת צריכה כדי לקחת את החלום שלך צעד אחד קדימה.

איך מתחילים? לחצי כאן ובואו נעשה את הצעד הזה יחד.

מה מייחד אותנו?

יש לך חלום. אפילו הגדרת כמה מטרות ויעדים, קראת באינטרנט על תכנית עסקית והתייעצת עם חבר או חברה. אבל רגע לפני שאת יוצאית לדרך, את מבינה שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. כאן ‘יוזמות עתיד’ נכנסת לתמונה. נשים וגברים, ממש כמוך, שרוצות לחיות בעצמאות כלכלית, מקבלות מאתנו את התמיכה ואת כל הכלים הנדרשים כדי לצאת לדרך בטוחה וממוקדת בהקמת עסק עצמאי – בעלות סמלית נמוכה במיוחד (עלות בסבסוד של 90%). לחצי כאן ובואו נתחיל.

 

הכלים שאנו מעניקים לך כדי שתצליחי!

אנחנו יודעים שהדרך להקמת עסק קטן יכולה להיות קשה ומבלבלת בהתחלה, ולכן אנו פועלים כדי להעניק לך סט כלים מיוחד ומקיף, כך שתוכל/י להצמיח את העסק שלך בדיוק כמו שחלמת.

כל השירותים שאנו מעניקים כוללים:

  • ליווי עסקי ממושך ומסור עם מנטור, מומחה עסקי, מתנדב של ‘יוזמות עתיד’
  • הכשרה עסקית רחבה בתחומי השיווק, הניהול הפיננסי, פיתוח עסקי ועוד
  • אפשרות להלוואה בתנאים מועדפים
  • שירותים שונים והטבות לעסק, באמצעות שותפים עסקיים של העמותה
  • השתלבות בקבוצות נטוורקינג (רישות) מקומיות, ויצירת חשיפה ללקוחות חדשים
  • תכנית תמיכה מורחבת של בעלי מקצוע מתחומים שונים
  • תמיכה שיווקית באמצעות שיתופי פעולה מקומיים וארציים