משכירה לעצמאית​

פועלים יחד ליזמות עסקית​

יוזמות עתיד ובנק הפועלים מציעים לכן מסלול ליווי רחב ומקיף בו תקבלו את כל מה שאתן צריכות כדי להקים עסק עצמאי משלכן במקום אחד
>> מכינה מיוחדת “משכירה לעצמאית”
>> קורס בפיתוח יזמות עסקית
>>שיווק דיגיטלי
>> ליווי עסקי / מנטורינג מקצועי

נגן וידאו

עושים יחד את המעבר משכירה לעצמאית. שנצא לדרך?

מגישים מועמדות

בשלב הראשון תגישו את מועמדותכן למסלול "משכירה לעצמאית". מילוי הטופס עורך כמה דקות והוא יאפשר לנו לבחון באופן ראשוני את הרקע שלכן והתאמתכן למסלול.

מפגש הכרות ומיון

לאחר מילוי השאלון הראשוני תשתתפו במפגש קבוצתי להיכרות ומיון. מפגש של כשעתיים בו נוכל להכיר אתכן יותר: ניסיונכן, מהו הרעיון העסקי שלכן והאם אתן מתאימים לערוץ היזמות העסקית.

נבחרת משכירה לעצמאית

יוצאים לדרך! במידה ונמצאתן מתאימות תשתתפו במסלול המיוחד "משכירה לעצמאית". במסלול תוכלו לקבל מעטפת ליווי מלאה להקמת העסק ללא תשלום. אנו נלווה אתכן יד ביד עם כל מה שחשוב וצריך לדעת כדי להקים עסק עצמאי מניב ומצליח (ראו את פירוט המסלול המלא בהמשך)

עולם היזמות חדש עבורכן, הייתם רוצים להבין האם ההחלטה לצאת לדרך עצמאית מתאימה לכן, לגבש את הרעיון העסקי ועוד. עם כל השאלות הללו תוכלו להתמודד ולחשוב יחד עם צוות מנחי העמותה המקצועיים שיכינו אתכן לקראת היציאה למסלול הליווי של העמותה להקמת עסק עצמאי. היקף המכינה 3-4 מפגשים של 3 שעות. מפגשי המכינה כרוכים בתרגול מעשי במפגש ובבית.

סיימתם את המכינה בהצלחה! עכשיו תשתלבו בקורס בו תקבלו את הכלים והמיומנויות הנדרשות לפיתוח העסק שלכן – כלים בשיווק, ניהול פיננסי, שיווק דיגיטלי, ועוד. הקורס מועבר ע”י מיטב המנחים ובסיומו תתבקשו להכין תכנית עסקית ומצגת סיום להצגת העסק העתידי שלכן. הקורס מונה 6-8 מפגשים של 4 שעות לימוד. ההשתתפות בקורס כרוכה בתרגול מעשי בשיעור ובבית.

תכנית זו נותנת דגש מיוחד על נושא השיווק הדיגיטלי, הפעילות ברשתות החברתיות, קידום העסק דרך הרשתות החברתיות והמעורבות שלכן בעולמות אלו.

במסגרת ההכשרה מלבד שיעורים העוסקים בשיווק דיגיטלי באופן פרטני, יתקיימו משימות ושיעורי בית חוותיות ומעשירות המייצרות התנסות, הלכה למעשה, בקידום העסק במרחב הוירטואלי באמצעות תחרויות ועזרים אחרים.

סיימתן בהצלחה את קורס היזמות והגשתן את כל המטלות הנדרשות, עכשיו תצוותו למנטור/ית שילוו אתכן בפיתוח והקמה של העסק והפיכתו מרעיון למציאות. הליווי עורך מס’ חודשים, נערך באופן אישי ומטרתו לקדם את היוזמה האישית שלכן והפיכתה לעסק עצמאי ומניב.

הצטרפו אלינו במסלול המיוחד “משכירה לעצמאית” לגיבוש הרעיון העסקי ולהגשמת החלום להקמת עסק עצמאי משלכן!
צוות יוזמות עתיד ובנק הפועלים מאחל לכן הצלחה בדרככן החדשה

אנחנו כאן לכל שאלה, צרו איתנו קשר במייל:
[email protected]