הכלכלה בישראל, כבכל העולם, נשענת על עסקים קטנים כמנוע צמיחה מרכזי . ‘יוזמות עתיד’ פועלת  לשלב נשים וגברים בעלי יוזמה במנוע זה ובכך להפוך אותם לחלק מהותי בתהליך הצמיחה הכלכלית בארץ. העמותה נותנת ליזמים אלו הזדמנות לשנות את חייהם בזכות הקמה או פיתוח של עסק זעיר משלהם ומייצרת את הפלטפורמה המלאה עבורם ליזום ולצאת לעצמאות כלכלית.

איך זה עובד?

לפני הכל, זה מתחיל ברעיון, בכישרון מיוחד או אפילו בפרויקט קטן שהתחלת בעצמך ואת/ה רוצה לקחת אותו צעד אחד קדימה. בשלב הבא, אנו ניתן לכם את כל הכלים והניסיון שאספנו במשך שנים, על מנת שתצליחו להקים את העסק שחלמתם עליו, או כמובן, לפתח הלאה את העסק הקיים אל עבר עסק מצליח ומשגשג.

החל מהלוואות קטנות בתנאים מועדפים, דרך ליווי אישי מקצועי, ועד לאימון עסקי ממנטורים מומחים בעלי ניסיון רב. כל מה שאתם צריכים כדי לקחת את החלום שלך צעד אחד קדימה.

איך מתחילים? לחצו כאן ובואו נעשה את הצעד הזה יחד, מבלי שהדבר כרוך בתשלום כלשהו.

מה מייחד אותנו?

יש לך חלום. אפילו הגדרת כמה מטרות ויעדים, קראת באינטרנט על תכנית עסקית והתייעצת עם חבר או חברה. אבל רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, אתם מבינים שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. כאן ‘יוזמות עתיד’ נכנסת לתמונה. נשים וגברים, ממש כמוכם, שרוצים לחיות בעצמאות כלכלית, מקבלים מאתנו את התמיכה ואת כל הכלים הנדרשים כדי לצאת לדרך בטוחה וממוקדת בהקמת עסק עצמאי – ושוב, ללא תשלום. לחצו כאן ובואו נתחיל.

הכלים שאנו מעניקים לך כדי שתצליח/י!

אנחנו יודעים שהדרך להקמת עסק קטן יכולה להיות קשה ומבלבלת בהתחלה, ולכן אנו פועלים כדי להעניק לך סט כלים מיוחד ומקיף, כך שתוכל/י להצמיח את העסק שלך בדיוק כמו שחלמת.

כל השירותים שאנו מעניקים הם ללא תשלום וכוללים:

  • ליווי עסקי ממושך ומסור עם מנטור, מומחה עסקי, מתנדב של ‘יוזמות עתיד’
  • הכשרה עסקית רחבה בתחומי השיווק, הניהול הפיננסי, פיתוח עסקי ועוד
  • אפשרות להלוואה בתנאים מועדפים
  • שירותים שונים והטבות לעסק, באמצעות שותפים עסקיים של העמותה
  • השתלבות בקבוצות נטוורקינג (רישות) מקומיות, ויצירת חשיפה ללקוחות חדשים
  • תכנית תמיכה מורחבת של בעלי מקצוע מתחומים שונים
  • תמיכה שיווקית באמצעות שיתופי פעולה מקומיים וארציים

רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן ונצא לדרך.