עמותת 'יוזמות עתיד' הוקמה במטרה לצמצם את הפערים החברתיים במדינת ישראל וזאת באמצעות העצמת נשים ומתן כלים אשר יסייעו להן להקים ולפתח עסקים זעירים.

השיטה: בנית תשתיות, כלים ושיטות, אשר יאפשרו לקדם ולהרחיב משמעותית את תחום היזמות העסקית הזעירה, בדגש על יזמות נשים, בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל.

'יוזמות עתיד' מלווה נשים בעלות יוזמה, המעוניינות להפוך רעיון ראשוני, או כישרון מקצועי לכדי עסק עצמאי. עסק כזה, אשר יאפשר להן ולמשפחותיהן לחיות בעצמאות כלכלית. 'יוזמות עתיד' מאפשרת לאלפי נשים בישראל –  יהודיות, ערביות, חילוניות, חרדיות, עולות חדשות, בדואיות, דרוזיות ואחרות –  להקים עסק עצמאי באמצעות מערך תמיכה וליווי יחיד מסוגו בישראל. העמותה מספקת את הכלים ומלווה את בעלת היוזמה משלב הרעיון הראשוני ועד להקמת העסק החדש ופיתוחו העסקי של עסק קיים.

וכל זאת – ללא תשלום.

החזון שלנו

בניית חברה ישראלית יציבה, שוויונית יותר, המורכבת מאלפי משפחות נוספות, אשר חיות בעצמאות כלכלית, וזאת באמצעות העצמת הכוח הנשי והיזמי, ובדרך של הקמת אלפי מיזמים עסקיים מצליחים.

'יוזמות עתיד' מובילה חזון חדש, של חברה ישראלית, המעמידה בראש סדר העדיפויות יזמות עסקית זעירה, ובפרט – יזמות זעירה של נשים. אנו פועלים לגישור בין שתי "מדינות ישראל" – ישראל כמעצמת היי-טק (Start-Up Nation), וישראל השנייה, שבה שיעור העוני ואי השוויון הוא מהגבוהים ביותר בקרב מדינות ה-OECD.

'יוזמות עתיד' חרטה על דגלה להפוך את ישראל לאומת סטארט-אפ לא רק בתחום ההיי-טק, אלא גם בתחום היזמות הזעירה. בדרך זו, אנו סבורים, ניתן לחולל מהפיכה כלכלית וחברתית אמיתית.

השינוי הזה יוכל להתממש בהובלתן של אלפי נשים עצמאיות, אשר יקימו ויפתחו עסקים זעירים מצליחים ויניעו את משפחותיהן לרווחה, ליציבות ולעצמאות כלכלית.

עד תחילת שנת 2017 הוקמו, בסיוע העמותה, למעלה מ-1,000 עסקים זעירים על ידי נשים. בכל שנה עתידים לקום בסיוע העמותה 1,000 עסקים נוספים. אלפי עסקים מצליחים ורווחיים, אלפי משפחות החיות בכבוד ובעצמאות כלכלית. אלפי משפחות התורמות תרומה משמעותית לחוסנה הכלכלי והחברתי של מדינת ישראל.

הדרך שלנו

להעניק הזדמנות אמתית לנשים בעלות יוזמה, להקים עסק עצמאי זעיר, להגשים את חלומן ולפעול לשינוי המצב הכלכלי שלהן. 'יוזמות עתיד' מייצרת עבורן את הפלטפורמה המלאה ליזום ולצאת לעצמאות כלכלית. החלום, הידע והכישרון של היזמת יחד עם כלים פרקטיים ומיוחדים שפיתחנו, הופכים את הדרך לברורה ושמים את ההצלחה בהישג יד. 

4378