הכלכלה בישראל, כבכל העולם, נשענת על עסקים קטנים כמנוע צמיחה מרכזי . ‘יוזמות עתיד’ פועלת  לשלב נשים בעלות יוזמה במנוע זה, ובכך להפוך אותן לחלק מהותי בתהליך הצמיחה הכלכלית בארץ. העמותה נותנת לנשים אלו הזדמנות לשנות את חייהן בזכות הקמה או פיתוח של עסק זעיר משלהן, ומייצרת את הפלטפורמה המלאה ליזום ולצאת לעצמאות כלכלית.

איך זה עובד?

לפני הכל, זה מתחיל ברעיון, בכישרון מיוחד או אפילו בפרויקט קטן שהתחלת בעצמך ואת רוצה לקחת צעד אחד קדימה. בשלב הבא, אנו ניתן לך את כל הכלים והניסיון שאספנו במשך שנים, על מנת שתצליחי להקים את העסק שחלמת עליו, או כמובן, לפתח הלאה את העסק הקיים אל עבר עסק מצליח ומשגשג.

החל מהלוואות קטנות בתנאים מועדפים, דרך ליווי אישי מקצועי, ועד לאימון עסקי ממנטורים מומחים בעלי ניסיון רב. כל מה שאת צריכה כדי לקחת את החלום שלך צעד אחד קדימה.

איך מתחילים? לחצו כאן ובואי נעשה את הצעד הזה יחד, מבלי שהדבר כרוך בתשלום כלשהו.

מה מייחד אותנו?

יש לך חלום. אפילו הגדרת כמה מטרות ויעדים, קראת באינטרנט על תכנית עסקית והתייעצת עם חבר או חברה. אבל רגע לפני שאת יוצאת לדרך, את מבינה שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. כאן ‘יוזמות עתיד’ נכנסת לתמונה. נשים, ממש כמוך, שרוצות לחיות בעצמאות כלכלית, מקבלות מאתנו את התמיכה ואת כלהכלים הנדרשים כדי לצאת לדרך בטוחה וממוקדת בהקמת עסק עצמאי – ושוב, ללא תשלום. לחצו כאן ובואי נתחיל.

הכלים שאנו מעניקים לך כדי שתצליחי!

אנחנו יודעים שהדרך להקמת עסק קטן יכולה להיות קשה ומבלבלת בהתחלה, ולכן אנו פועלים כדי להעניק לך סט כלים מיוחד ומקיף, כך שתוכלי להצמיח את העסק שלך בדיוק כמו שחלמת.

כל השירותים שאנו מעניקים הם ללא תשלום וכוללים:

  • ליווי עסקי ממושך ומסור עם מנטור, מומחה עסקי, מתנדב של ‘יוזמות עתיד’
  • הכשרה עסקית רחבה בתחומי השיווק, הניהול הפיננסי, פיתוח עסקי ועוד
  • אפשרות להלוואה בתנאים מועדפים
  • שירותים שונים והטבות לעסק, באמצעות שותפים עסקיים של העמותה
  • השתלבות בקבוצות נטוורקינג (רישות) מקומיות, ויצירת חשיפה ללקוחות חדשים
  • תכנית תמיכה מורחבת של בעלי מקצוע מתחומים שונים
  • תמיכה שיווקית באמצעות שיתופי פעולה מקומיים וארציים

רוצה לשמוע עוד? לחצו כאן ונצא לדרך.